Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evde kal TÜRKİYEM 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Forumtuttur.com Reklam,Şikayet ve İşbirliği

Mail : [email protected]
Skype: live:.cid.c79d2a4e366250c1
Bu adresler harici bir iletişim kanalımız yoktur. Skype veya mail üzerinden farklı hesaplarla ulaşıldığında lütfen itibar etmeyiniz !

Daha Fazlası

Spor Haberleri Serie A kulüpleri sezona devam etme kararı aldılar . . . !

JuZzz

Forumtuttur.com
Moderatör
29 Nis 2020
96
97
18
Avrupa'nın birçok liginden sezonu iptal etme kararları gelirken, İtalyan kulüpleriyse buna karşı çıktılar.

1588346430738.png

Serie A'daki 20 takım, oy birliğiyle bu sezonun devam etmesi yönünde karar aldılar.

Spor bakanının, "Bu şartlarda lige devam etmemiz zor gözüküyor" açıklamasına İtalya Futbol Federasyonu Başkanı, "Ligi bitirmemiz ve oynamamız lazım. Ben bu koltukta oturduğum sürece ligi iptal etmem" şeklinde cevap vermişti.
Lega Serie A'dan yapılan açıklamaya göre ise tüm takımların oy birliğiyle alınan kararla lige devam etmek istedikleri belirtildi. İtalyan medyasında ise Torino ve Brescia'nın ise aleyhte oy kullandığı belirtiliyor.
Başbakan Conte ve Spor Bakanı Spadafora ise yaptıkları açıklamalarla liglerin oynanmasına karşı çıkıyor ancak kulüpler maddi sebepler yüzünden ligi bitirme talebinde bulunuyor. Taraflar arasındaki ayrılığın nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu...
İtalya, koronavirüsün Avrupa'daki en yoğun coğrafyası hâline gelmiş ancak son dönemde vefat sayısında ciddi düşüşler yaşanmıştı. Ülkede 18 Mayıs itibarıyla yasakların gevşetilmesi söz konusu.
 
Son düzenleme: