Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Evde kal TÜRKİYEM 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Forumtuttur.com Reklam,Şikayet ve İşbirliği

Mail : [email protected]
Skype: live:.cid.c79d2a4e366250c1
Bu adresler harici bir iletişim kanalımız yoktur. Skype veya mail üzerinden farklı hesaplarla ulaşıldığında lütfen itibar etmeyiniz !

Daha Fazlası

Güncel Haberler La Liga için 'Haziran' planı! Resmen açıklandı . . . !

JuZzz

Forumtuttur.com
Moderatör
29 Nis 2020
96
97
18
La Liga için 'Haziran' planı! Resmen açıklandı...

1588596963521.png


İspanya birinci ve ikinci futbol liglerinde antrenmanlar bu hafta başlıyor. Liglerin ise Haziran ayında devam etmesi planlanıyor.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Mart ayının son haftasında süresiz olarak askıya alınan İspanya La Liga'nın Haziran ayında kaldığı yerden devam etmesi planlanıyor.

La Liga yönetiminden yapılan resmi açıklamada birinci ve ikinci futbol liglerinde takımların Sağlık Bakanlığı'nın da onayıyla birlikte bu haftadan itibaren belirli protokoller çerçevesinde antrenmanlara başlamasına karar verildiği duyuruldu.

Açıklamada antrenmanların ilk aşamada bireysel olarak başlatılacağı ve gerekli sağlık tetkiklerinin kulüpler tarafından sağlanacağı da belirtilirken, bu doğrultuda liglerin de Haziran ayında kaldığı yerden devam etmesinin planlandığı bildirildi.

La Liga Başkanı Javier Tebas, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu: "Salgın hepimiz üzerinde derin etkiler yarattı. Futbola geri dönüş, toplumun önümüzdeki yeni normlara ayak uydurabilmesi açısından da çok önemli. Sağlık her şeyin önünde geliyor. Bu nedenle herkesin sağlığını koruyacak ölçüdeki protokollerle ligin Haziran ayında kaldığı yerden devam etmesini ve 2019-20 sezonunun bu yaz tamamlanmasını planlıyoruz."